corian_logo

Kompaktní povrchy DuPont™ Corian ® promění kreativní vize ve skutečnost

Lze do něj rýt. Lze jej barvit. Lze jej tepelně tvarovat. Povrchový materiál DuPont™ Corian® může být vším, co si představíte. Vlnitý, organický tvar, téměř bez spojů, s působivými efekty barev a průsvitnosti… Pokud si něco vysníte, můžete to s materiálem Corian® také realizovat.

Vlajková loď společnosti DuPont – materiál Corian® – se i nadále vyvíjí. Společnost DuPont spolupracuje s designéry, architekty, umělci a výrobci po celém světě, aby tento neobyčejně univerzální materiál zdokonalila, a umožnila tak těmto kreativcům dosáhnout nových uměleckých výšin. Vyberte si z široké škály módních vzorů a odstínů. Můžete si dokonce vytvořit své vlastní barvy. Kompaktní povrchy Corian® fungují všude – jedná se o materiál, který si vybírají architekti a designéři specializující se na design pro zdravotnictví, stravovací služby, pohostinství, kancelářské budovy, školy a v neposlední řadě také domácnosti.

Naším cílem je neustálý vývoj

„Neustálý vývoj“ vyjadřuje to, čím Corian® byl, je a bude. Reprezentuje naše dědictví a naši vizi budoucnosti: evoluční přístup, který bude nadále přispívat k úspěchu všech našich obchodních partnerů. Materiál Corian® ztělesňuje ducha nepřetržitého vývoje již od jeho průlomového objevení v 60. letech 20. století, a to díky jeho flexibilní povaze, jež ožívá v rukách kreativců, kteří jeho schopnosti posunuli o značný kus vpřed. Naše dědictví, úspěchy a vize budoucnosti. Vydejme se na tu báječnou cestu společně!

(Zdroj: dupont.cz)

barvy corian

Katalogy Corian ke stažení

kategorie Corian - DuPont Corian - Co je Corian - pdf (1.0 MiB)

kategorie Corian - DuPont Corian barvy kuchyně - pdf (842.3 KiB)

kategorie Corian - DuPont Corian pro hotely - pdf (1.7 MiB)

 


Chcete navrhnout interiér nebo exteriér?